Poznaj opinie naszych klientów
i podziel się swoją

Każda wiadomość jest dla nas cenna !

To dla nas wspaniała motywacja
jak i również informacja, która pozwoli nam zidentyfikować obszary,
nad którymi możemy jeszcze popracować.

Twoja opinia może też pomóc innym
w podjęciu decyzji o współpracy ze sprawdzonym biurem nieruchomości.

Poznaj opinie naszych klientów
i podziel się swoją

Każda wiadomość jest dla nas cenna !

To dla nas wspaniała motywacja
jak i również informacja, która pozwoli nam zidentyfikować obszary,
nad którymi możemy jeszcze popracować.

Twoja opinia może też pomóc innym
w podjęciu decyzji o współpracy ze sprawdzonym biurem nieruchomości.

Twoja Opinia
1
2
3
4
5
Zapisz
     
Anuluj

Utwórz nową opinię

Livsstil Nieruchomości
Średnia ocena:  
 45 opinii
 by Filip

Bardzo polecam. Pani Iza była zaangażowana i kontaktowa. Czuliśmy się faktycznie zaopiekowani przez profesjonalistę, któremu zależy, co było tym bardziej ważne, że to nasza pierwsza taka transakcja.
Dziękujemy bardzo

Bardzo dziękuję za miłą współpracę 🙂

 by Marta

Serdecznie polecam współpracę z biurem. Pani Iza bardzo kontaktowa, pomocna i zaangażowana. Cała transakcja zakupu nieruchomości przeszła bardzo sprawnie. Zdecydowanie polecam

Pani Marto bardzo dziękuje za współpracę, życzę wszystkiego dobrego :)IZA

 by Marek Wozniak

Serdecznie polecam współpracę z tą firmą. Pani Danuta okazała się niezwykle pomocna w dość skomplikowanej sprawie dotyczącej wynajmu. Dzięki swojej ekspertyzie i przyjaznemu podejściu do obu stron sytuacja została rozwiązana sprawnie, profesjonalnie i w bardzo miłej atmosferze. Pełna rzetelności obsługa i łatwość w kontakcie sprawiają, że w 100% mogę polecić usługi Pani Danuty.

Bardzo dziękuję za zaufanie i docenienie mojej pracy 🙂 Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za współpracę 🙂

 by Magda83

Pani Danuta to pelen profesjonalizm. Potrafi połączyć potrzeby i wynajmującemu i najemcy. Osoba pełna empati i zawsze szukającą kompromisu.
Z calego serca polecam pomoc Pani Danuty.
Ps. Pani Danusiu dziękuję Magda

Dziękuję 🙂 życzę wszystkiego dobrego!

 by Magda

Pani Danuta to złoty człowiek. Potrafi pomoc w każdej, nawet trudnej sytuacji.
Umie wytłumaczyć, jest cierpliwa i empatyczna.
Potrafi tak podłączyć interesy obu stron, że kazda z nich wychodzi zadowolona i z uśmiechem.
Ps. Dziękuję Pani Danusiu 🙂

To ja dziękuję za zaufanie 🙂 cieszę się ,że mogłam pomóc :)WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE !!!!

 by Lidia Krüger

Doskonala komunikacja i wyjasnienia pani Danuty w sprawie sprzedazy mieszkania pospadkowego. Duzo informacji i zawsze konkretna odpowiedz na pytania, ktorych dosc duzo bylo w sprzedazy. Profesionalna i super mila obsluga klienta doprowadzona do efektywnego konca. Polecam mocno !
Lidia Krueger .

Pani Lidio ,bardzo dziękuję za zaufanie i współpracę Pozdrawiam serdecznie 🙂

 by Damian Zieliński

Bardzo polecam współpracę z biurem, dobra komunikacja i wsparcie w procesie zakupu mieszkania. Pani Iza bardzo profesjonalna i zaangażowana, czułem się dobrze zaopiekowany. Podejście do klienta zdecydowanie na plus, przyjazna atmosfera, dzięki której nie nie czułem się jak na taśmie w fabryce tylko poważnie, podmiotowo potraktowany. Zdecydowanie polecam.

Bardzo dziękuję za opinię, Pozdrawiam serdecznie 🙂

 by Andrzej Karaś

Bardzo polecam Panią Izę która pomogła nam w przeprowadzeniu transakcji wiązanej sprzedaż i kupno mieszkania. Dokumenty przypilnowane i sprawdzone w 100%. Gorąco polecam.

Dziękuję 🙂 i polecam się na przyszłość 🙂

 by Kinga

Chciałabym się podzielić moim pozytywnym doświadczeniem współpracy z Panią Izabelą, która w mojej opinii jest niezastąpionym pośrednikiem. Przez cały proces zakupu mieszkania, Pani Iza wykazała się nie tylko doskonałą wiedzą z zakresu rynku nieruchomości, ale także niezwykłym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Zawsze była gotowa odpowiedzieć na moje pytania, wyjaśnić wszelkie wątpliwości. Nawet jeżeli jakieś pytanie chwilowo ją zaskoczyło wracała do mnie z treściwą odpowiedzią.

Pani Iza aktywnie uczestniczyła we wszystkich spotkaniach z deweloperem, pilnując, aby wszystkie kwestie zostały uregulowane zgodnie z moimi oczekiwaniami, dzięki czemu czułam się bezpiecznie podczas całego procesu.

Dodatkowo, Pani Iza zawsze działała z ogromnym zaangażowaniem i entuzjazmem, co sprawiło, że cała współpraca była nie tylko efektywna, ale także przyjemna. Współpracując z nią, miałam pewność, że moje interesy są zawsze priorytetem.

Jestem bardzo wdzięczna za jej profesjonalizm, zaangażowanie i skuteczność w przeprowadzeniu transakcji. Dzięki niej proces zakupu nieruchomości (na kredyt) przebiegł sprawnie i bezproblemowo.

Z czystym sumieniem polecam Panią Izę każdemu, kto poszukuje pośrednika nieruchomości!

Pani Kingo, bardzo dziękuję za wszystkie miłe słowa . Praca z Panią była przyjemnością! Dziękuję za zaufanie i bezproblemową współpracę. Zadowolony klient to nasza ogromna satysfakcja. Będę wdzięczna za każde polecenie. Cieszę się, że mogłam pomóc spełnić marzenie . Wszystkiego dobrego w nowym miejscu życia !

 by Piotr

Szczerze i zdecydowanie polecam współpracę z biurem, a szczególnie z Panią Danką, z którą miałem przyjemność współpracować- bardzo sympatyczna, pogodna i profesjonalna w swoim fachu- rzetelnie i rzeczowo podchodzi do klienta.
Jest osobą kompetentną, punktualną i życzliwą. Wspiera klienta, doradza i angażuje się, odpowiedzialnie podchodząc do swojej pracy. Na pewno będę jeszcze korzystał z usług biura, ponieważ jestem zadowolony z szybkiego i sprawnego zakupu pierwszego mieszkania. Pani Danka dbała o każdy szczegół, trafnie podpowiadała i wszystko pięknie przygotowała. Dziękuje za bezproblemową tranzakcję i ogromną pomoc. Jeszcze raz serdecznie polecam w każdym calu!

Bardzo dziękuję za tak miłą opinię , nasza współpraca była przyjemnością ,życzę wszystkiego dobrego i do zobaczenia Danka

Page 1 of 5:
«
 
 
1
2
3
4
5
 
»